Potřeby na magii

11. října 2008 v 17:07 | magiee |  potřeby na magii

Zvonko hra

Význam zvonkohry: Zvonkohra patří mezi zvláštnosti Feng Shui. Věší se do místností pro doborou harmonii. Každé její cinknutí přináší pozitivní energie. Proto byla tolik používána. Její význam se už ale zapoměl. Její cinkání vyhání z místnosti (a nebo z okolí jejího doslechu) zlé duchy.

Lapač snů

Než Kryštof Kolumbus objevil v roce 1492 Nový svět, měli tam původní obyvatelé, dnes označováni jako američtí indiáni, domov už po mnoho staletí. Měli své tradice, kulturu, vyráběli nejrůznější předměty, nejen užitkové, ale i umělecké se symbolickou funkcí.


Roucha a Šaty


Mnohé sabaty a jistě i většina příslušníků čarodějnického kultu působicích samostatně pracují NAHÉ... v čarodějnictví se o tom hovoří jako "odění pouze nebem". Ale jsou chvíle kdy kvůli teplotě uvažujete o nějakém oblečení a to je naprosto v pořádku. Roucha můžou být jednoduchá, nebo složitěji zpracována. Záleží na vás co si budete přát.
Při výběru materiálu je důležité brád ohled na toto:
1. Vhodný je skoro každý přírodní materiál (hedvábí, vlna, bavlna...). Látky jako polyester jsou nevhodné.
2. Zvažte také hmotnost materiálu, aby nebyl moc těžký a teplý nebo lehký a chladný.
3. Přemýšlejte i o mačkavosti látky.
4. Nebude štípat? Dá se prát? Nenatáhne se příliš...?
...Tyto otázky byste měli pořádně zvážit.
Barva
Dobře si promyslete i barvu roucha. Většina čarodějnic nosila v minulosti bílé šaty. V Saském čarodějnictví nosí kněz a kněžka roucha buď bílá, fialová nebo tmavězelená a ostatní se oblékají do zelených, hnědých, žlutých a modrých rouch i když to neni pevně stanovené pravidlo. Je samozřejmě možné vytvářet hezké kombinace barev. Některé čarodějnice nosí černé roucho ale vzhledem k tomu že se černá považuje za silnou barvu (ve skutečnosti za nebarvu) tak to vytváří mylné myšlení a představy. Vyznáváme náboženství Přírody používejme proto přírodní barvy. Světlé a tmavé barvy země.
Šití
Záleží na vás, jak to bude s šitím šatů. Jestli máte šicí stroj, můžete si na to troufnout sami. Ovšem je lepší si rovnou koupit šaty které vám padnou, než se měsíc kudlit jehlou a nití. I když se to nezdá, šaty jsou velké a tím větší vznikne piplačka s jehlou a nití.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 hovno hovno | 29. října 2008 v 16:33 | Reagovat

a hlavni je mit usebe vzdy condom

2 nikdo nikdo | 19. června 2011 v 16:40 | Reagovat

ses debil

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama